Otar Dovzhenko (otar) wrote,
Otar Dovzhenko
otar

Моніфезд

Україна зробила свій цілком прогнозований вибір. Чому так вийшло – можна довго дискутувати, але не треба, зупинімося на тому, що ми на це заслужили. Отже, спробую сформулювати своє ставлення до того, що має відбутися в майбутні три тижні із апофігеєм 7 лютого.І. Хуйня
Найімовірніше, у разі перемоги будь-кого з цих двох на Україну чекає Хуйня.

1. Хуйня в жодному разі не однакова – дуже різна, як і кандидати. В одному її варіанті буде більше кацапо-совкізму, в іншому – гламур-фашизму.

2. Кожен бачить зміст і міру цієї Хуйні по-своєму в залежності від своїх пріоритетів. Для мене, як українця-гуманітарія-журналіста, головним загрозливим елементом у нашій будучності є, з одного боку, ходіння строєм і ухвалення Закону «Про Правду», з іншого – узаконене русотяпство. Інші, ймовірно, більше хвилюються про повернення ПДВ, єдиний податок, вільні економічні зони, ручне управління гривнею, житлово-комунальні тарифи абощо, і навіть можуть вважати мої побоювання смішними, ну і так далі.

3. Те, наскільки скоро настане Хуйня і наскільки глибокою та безнадійною вона буде, залежить від низки як внутрішніх, так і зовнішніх чинників. Це перебіг та результат післявиборної боротьби та супутніх кулуарних переговорів, опірність суспільства, потужність опозиції, майбутні місцеві та парламентські вибори, тиск із боку Росії та Заходу і багато іншого. Грубо кажучи, ми в ситуації організму, який уже підхопив вірус грипу, а чи буде це три дні високої температури, чи пневмонія і киснева маска – залежить і буде видно. Не виключено, що всі відбудуться легким переляком, але малоймовірно.

4. До речі, Хуйня для обох кандидатів, як і страждання/смерть організму для вірусу, не є самоціллю, а лише побічним ефектом боротьби за здобуття та втримання влади і видоювання з держави і країни якомога більшої кількості ресурсів.

5. Ймовірність тяжкої форми Хуйні з колапсом, комою і смертю порівняно невисока, але в обох випадках приблизно однакова. Тому вибір між двома її варіантами є безідейним киданням монетки.

6. Переконання себе в тому, що Хуйня в одному з випадків буде не такою вже й страшною, є ментальною мастурбацією і самообманом.


ІІ. Вибори

Окрім примарних варіантів путчу чи зриву виборів, альтернативи перемозі одного з двох кандидатів немає. Хтось із них точно стане президентом і буде ним наступні 5 років, якщо нічого не станеться. Далі див пункт І.

1. Боротьба буде надзвичайно запеклою, оскільки обоє кандидатів мають останній шанс: за 5 років Тимошенко остаточно випаде з категорії MILF, а Януковичу на зміну прийде який-небудь тігіпко (як виявилось, це дуже легко).

2. У будь-якому разі, хоч хто з них переможе, рано чи пізно всі нормальні українці будуть до нього в опозиції.

3. Беручи участь у виборах, агітуючи чи навіть просто дискутуючи про те, хто з цих кандидатів є «меншим», а хто «більшим» злом, «за» чи «проти» кого варто голосувати, ви підвищуєте загальну енергію цієї боротьби.

4. Грубо кажучи, ви легітимізуєте перемогу одного з них і ускладнюєте собі ж майбутнє завдання – викинути його, щоб звільнити місце для нормальних політиків. Якщо, звісно, вас цікавить ваше майбутнє.

5. Розмови про те, що обрати треба «слабшого» і «передбачуванішого», суть казуїстика і самообман. Той, хто буде обраний, стане сильнішим, це ж вам не Ющенко, який за півроку просрав 80% народної довіри.


ІІІ. Висновок

1. Замість брати участь у боротьбі двох хвороб за організм, сподіваючись на те, що одна з них менш смертельна, є сенс почати лікуватись від обох уже зараз. А коли одна виграє – зосередитись на лікуванні від неї. Не забуваючи і про доліковування від другої, до речі :)

2. Ми – висловлюючись термінологією Гриценка, раз він подобається відносній більшості з вас, - громадяни «не їхньої» України, і визначення переможця між ними аж ніяк не є нашим громадянським обов’язком.

3. Із неприємностями (Хуйнею) треба боротися по мірі їх надходження, не драматизуючи і не посипаючи голову попелом.

4. 7 лютого – прекрасний день для того, щоб виспатись і відпочити перед концертом Depeche Mode :) А якщо ви туди не збираєтесь, то зробити ще щось корисніше і приємніше, ніж голосування навмання за якусь хуйню, яка з імовірністю 50% може виявитися хуйовішою за іншу.

5. Ця Хуйня минеться, як і все інше. Чи будемо ми на той момент ще актуальні - залежить від нас.

Екск’юз май френч.
Tags: polit
Subscribe

 • Риба в солі: фотозвіт про виготовлення нашої фірмової дачної жрачки

  Ніколи не думав, що в мене будуть кулінарні пости :) Але olena_risu, перебуваючи в нас на дачі з неофіційним візитом, сфотографувала в…

 • енімалз

  З усіх бачених в одеському зоопарку звірят мені найбільше сподобались носухи Безпосередністю, шкодністю, ненажерливістю й водночас позитивною…

 • казка :)

  З сьогоднішнього рейду Дайте пройти! По таблу мені не дали. Наклеїв пару наліпок власноруч :)

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 280 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →

 • Риба в солі: фотозвіт про виготовлення нашої фірмової дачної жрачки

  Ніколи не думав, що в мене будуть кулінарні пости :) Але olena_risu, перебуваючи в нас на дачі з неофіційним візитом, сфотографувала в…

 • енімалз

  З усіх бачених в одеському зоопарку звірят мені найбільше сподобались носухи Безпосередністю, шкодністю, ненажерливістю й водночас позитивною…

 • казка :)

  З сьогоднішнього рейду Дайте пройти! По таблу мені не дали. Наклеїв пару наліпок власноруч :)